TRIAL 2D’ALL 2019

Pilots inscrits

Horaris de sortida dels pilots inscrits

Preparats, llestos… gaaaaas!

Aquí publicarem aquí els horaris de sortida. El temps es prendrà a la sortida i en la penúltima zona de cada dia. Es penalitzarà a raó d’un punt per minut de retard de l’hora d’arribada.

Aquí tens el llistat actualitzat dels pilots inscrits:

Dissabte Diumenge Dorsal Nom Cognoms Nivell Categoria Procedència
09:30 08:30 126 Pep Planas Groc Pre-75 Catalunya
09:30 08:30 287 Fredy Bergadà Verd Pre-75 Catalunya
09:31 08:31 125 Juan Chardi Royo Groc Clàssic Aragó
09:31 08:31 286 Gerald Bouteiller  Verd Pre-75 França
09:32 08:32 124 Jean-Pierre PREGARDIEN Groc Pre-75 França
09:32 08:32 285 Pierre Pourquier Verd Pre-75 França
09:33 08:33 123 Denis Tschieb Groc Pre-65 França
09:33 08:33 284 Michel Ranc Verd Pre-75 França
09:34 08:34 122 Patrick Garcia Groc Pre-65 França
09:34 08:34 283 Michel Kauffman Verd Pre-75 Catalunya
09:35 08:35 121 Jaume  Codina Torruella Groc Pre-75 Catalunya
09:35 08:35 282 Xicu Ramón Palau Verd Trialer Catalunya
09:36 08:36 120 Juan Batlle Groc Pre-75 València
09:36 08:36 281 Francesc Ribera Ferry Verd Trialer Catalunya
09:37 08:37 119 Gerard Brusset Groc Pre-75 França
09:37 08:37 280 Jaume Ribera Puigdomènech Verd Trialer Catalunya
09:38 08:38 118 Jesus Pamplona Sancho Groc Clàssic Catalunya
09:38 08:38 279 Pep Macià Verd Trialer Andorra
09:39 08:39 117 Ramón Navarro Lage Groc Clàssic Madrid
09:39 08:39 278 Alba Villegas Verd Trialer Andorra
09:40 08:40 116 Miquel Pujalt Groc Pre-75 Andorra
09:40 08:40 277 Juan Mayor Verd Trialer Madrid
09:41 08:41 115 Victor Beltran Navarro Groc Pre-75 València
09:41 08:41 276 Carlos Varadé Verd Trialer Madrid
09:42 08:42 114 Jordi Llort Groc Clàssic Catalunya
09:42 08:42 275 Benoit Verin Verd Pre-75 França
09:43 08:43 113 Ignacio  Martin murillo Groc Pre-65 Aragó
09:43 08:43 274 Xicu  Ferrer Planells Verd Trialer Illes Balears
09:44 08:44 112 Francisco  Vallespir Cardona  Groc Pre-75 Illes Balears
09:44 08:44 273 Emilio Sogorb Verd Trialer València
09:45 08:45 111 Isidre  Blanch Mompart  Groc Pre-75 Catalunya
09:45 08:45 272 Xavier Vallès Rull Verd Trialer Catalunya
09:46 08:46 110 Santi Bellmunt  Groc Clàssic Catalunya
09:46 08:46 271 Rudi Subirà Gómez Verd Trialer Catalunya
09:47 08:47 109 Jose Ramon  Martinez Tamarit Groc Clàssic València
09:47 08:47 270 Víctor Ronda Robles Verd Trialer Catalunya
09:48 08:48 108 Vicente Montoro Villagrasa Groc Pre-75 València
09:48 08:48 269 Miquel Ramón Viñas Verd Trialer Catalunya
09:49 08:49 107 Chema Cosculluela Salinas Groc Clàssic Aragó
09:49 08:49 268 Antoni Tomas Batlle Verd Pre-75 Catalunya
09:50 08:50 106 Roger Martinez Martinez Groc Pre-75 Catalunya
09:50 08:50 267 Juan domingo Miguel san felix Verd Trialer València
09:51 08:51 105 ENRIQUE CUESTA PALACIO Groc Pre-75 País Basc
09:51 08:51 266 Jose Gabriel Dasí­ Rodrigo Verd Pre-75 València
09:52 08:52 104 JOSE ALONSO-URQUIJO  Groc Pre-75 País Basc
09:52 08:52 265 Alberto Selma folch Verd Trialer València
09:53 08:53 103 Gonzalo De Abiega Valdivielso Groc Clàssic País Basc
09:53 08:53 264 Jose Carlos Jimenez Palacios Verd Trialer Madrid
09:54 08:54 102 Mario Saltor Rovira Groc Clàssic Catalunya
09:54 08:54 263 Alvar Bertran  Cierco Verd Trialer Catalunya
09:55 08:55 101 RAFA ASINS CHILET Groc Pre-65 València
09:55 08:55 262 Jordi Tubau Pujol Verd Trialer Catalunya
09:56 08:56 100 Xavier Cipres Piqueras Groc Pre-75 Catalunya
09:56 08:56 261 Moisés Torrens Roig Verd Trialer Catalunya
09:57 08:57 099 Roman Serra Ferrer Groc Pre-75 Catalunya
09:57 08:57 260 Emilio Palencia Despiau Verd Trialer València
09:58 08:58 098 Esteve Tallaferro Ravetllat Groc Clàssic Catalunya
09:58 08:58 097 Daniel Piguillem Domènech Groc Clàssic Catalunya
09:59 08:59 096 David Sirvent Gonzalez Groc Clàssic Catalunya
09:59 08:59 259 Jesus francisco Vivas Izquierdo Verd Pre-75 València
10:00 09:00 095 Aleix Valls Puigdomenech Groc Clàssic Catalunya
10:00 09:00 258 Damian Ribas Malagrida Verd Trialer Catalunya
10:01 09:01 094 Carles Cuso Calverons Groc Clàssic Catalunya
10:01 09:01 257 Javier Conde Verd Pre-75 Catalunya
10:02 09:02 093 Joan Cuso Brosa Groc Pre-75 Catalunya
10:02 09:02 256 Eduard Ferrer Colominas Verd Trialer Catalunya
10:03 09:03 092 Angel  Feijoo Soler Groc Clàssic Cantabria
10:03 09:03 255 ALEX CANALS PELLICER Verd Trialer Catalunya
10:04 09:04 091 Pedro Font Canals Groc Clàssic Catalunya
10:04 09:04 254 Luís Díaz Vedate Verd Pre-75 Catalunya
10:05 09:05 090 Dominique PAPILLAULT Groc Pre-75 França
10:05 09:05 253 PEDRO MAS SALA Verd Trialer Illes Balears
10:06 09:06 089 José Luis Monreal Herrera Groc Clàssic València
10:06 09:06 252 Joan  Mir Vives Verd Trialer Illes Balears
10:07 09:07 088 José Maria Salvador Barcena Groc Clàssic Catalunya
10:07 09:07 251 Andreu Avellà  Caldentey Verd Trialer Illes Balears
10:08 09:08 087 Tomeu Matas Cendra Groc Clàssic Illes Balears
10:08 09:08 250 Tomàs Piza Adrover Verd Trialer Illes Balears
10:09 09:09 086 Felipe Mateo Gomez Groc Clàssic Illes Balears
10:09 09:09 249 Sebastià Batle Pastor Verd Trialer Illes Balears
10:10 09:10 085 Toni  Rullan Salamanca Groc Pre-75 Illes Balears
10:10 09:10 248 Ignasi De Sagarra Pladevall Verd Trialer Catalunya
10:11 09:11 084 Matias Piza Adrover Groc Clàssic Illes Balears
10:11 09:11 247 Pere Planas Garcia Verd Pre-75 Catalunya
10:12 09:12 083 MIGUEL  CARRASCO CORDOBA Groc Clàssic Illes Balears
10:12 09:12 246 Agustin Ribas Cardona Verd Trialer Illes Balears
10:13 09:13 082 Albert Casanovas Groc Clàssic Catalunya
10:13 09:13 245 Francesc Garcia Pou Verd Pre-75 Catalunya
10:14 09:14 081 Ignasi  Pellicé i Vilalta Groc Pre-75 Catalunya
10:14 09:14 244 SERGI FERNANDEZ AUGUSTO Verd Trialer Catalunya
10:15 09:15 080 Antoni Mas Llordes Groc Clàssic Catalunya
10:15 09:15 243 Joaquín López Giménez Verd Trialer Madrid
10:16 09:16 079 Jorge Calzado basso Groc Clàssic Catalunya
10:16 09:16 242 JAUME ROVIRALTA MIRET Verd Trialer Catalunya
10:17 09:17 078 Alfonso Calzado Groc Clàssic Catalunya
10:17 09:17 240 Josep M. Capdevila Basegaña Verd Pre-75 Catalunya
10:18 09:18 077 JOSEP CABANAS Groc Clàssic Catalunya
10:18 09:18 241 Marc Miravet Gea Verd Trialer Catalunya
10:19 09:19 076 Javier Cruz Alonso Groc Clàssic Madrid
10:19 09:19 239 GARY WHITE Verd Trialer Regne Unit
10:20 09:20 075 David Suriña Baque Groc Clàssic Catalunya
10:20 09:20 238 MARTIN LE VIELLEZ Verd Trialer Regne Unit
10:21 09:21 074 Carlos Garcia Pont Groc Clàssic Catalunya
10:21 09:21 237 GARY POWELL Verd Trialer Regne Unit
10:22 09:22 073 JOAN OLLE BUFI Groc Pre-75 Catalunya
10:22 09:22 236 RICHARD BLANDIN Verd Trialer Regne Unit
10:23 09:23 072 Joan  Domènech Juárez  Groc Clàssic Catalunya
10:23 09:23 235 RICHARD MOLLET Verd Trialer Regne Unit
10:24 09:24 071 Antonio Cobo Vicent Groc Clàssic València
10:24 09:24 234 RICKY MORIN Verd Trialer Regne Unit
10:25 09:25 070 Pere Itchart pla Groc Clàssic Catalunya
10:25 09:25 233 GLEN  HAMEL Verd Trialer Regne Unit
10:26 09:26 069 Xavier Puig Camps Groc Clàssic Catalunya
10:26 09:26 232 Rafael Sanromà Pujol Verd Trialer Catalunya
10:27 09:27 068 Eduard Ferrer Egea Groc Clàssic Catalunya
10:27 09:27 231 FERNANDO CABRE  DIEZ Verd Trialer Catalunya
10:28 09:28 067 Juan Llado Buisan Groc Clàssic Catalunya
10:28 09:28 230 JOAQUIM VALLS MARATA Verd Pre-75 Catalunya
10:29 09:29 066 Magi Vilamajo Vidal Groc Pre-75 Catalunya
10:29 09:29 229 DANIEL  VELA PAGES Verd Trialer Catalunya
10:30 09:30 065 Carles Solà Palacio Groc Clàssic Catalunya
10:30 09:30 228 Oscar Tasias Migueles Verd Trialer Catalunya
10:31 09:31 064 Mireia Anglas Ferrer Groc Clàssic Catalunya
10:31 09:31 227 Angel Cañellas Arall Verd Trialer Catalunya
10:32 09:32 063 XAVIER  CASTEY SOLER Groc Pre-65 Catalunya
10:32 09:32 226 KIKU CARBONELL ANGELATS Verd Pre-75 Catalunya
10:33 09:33 062 ISIDRE  CHIA TRILLES  Groc Clàssic Catalunya
10:33 09:33 225 Josep Vidal Pericas Verd Pre-75 Catalunya
10:34 09:34 061 JORDI CASANOVAS IBAÑEZ Groc Clàssic Catalunya
10:34 09:34 224 Eduard Gil Brugalla Verd Trialer Catalunya
10:35 09:35 060 JOAQUIM  CASADEVALL FUSTE Groc Clàssic Catalunya
10:35 09:35 223 XAVIER ANYOLS VIDAL Verd Trialer Catalunya
10:36 09:36 059 Albert Lluch Aleu Groc Clàssic Catalunya
10:36 09:36 222 XAVI RIBOT COROMINAS Verd Pre-75 Catalunya
10:37 09:37 058 Francisco Rafel Miarnau Groc Clàssic Catalunya
10:37 09:37 221 Ricard  Monge Machado  Verd Trialer Catalunya
10:38 09:38 057 Juan Rafel Romàn Groc Clàssic Catalunya
10:38 09:38 220 Roberto Mendibil Arando Verd Trialer País Basc
10:39 09:39 056 Xavier Miravet Tejedor Groc Pre-75 Catalunya
10:39 09:39 219 FERRAN  ESCABIA Verd Pre-75 Catalunya
10:40 09:40 055 Antonio Gallardo Hernández Groc Clàssic Catalunya
10:40 09:40 218 MARIA FELIU ALCAINA Verd Trialer Catalunya
10:41 09:41 054 Antonio Gallardo Torrededia Groc Clàssic Catalunya
10:41 09:41 217 XAVIER FELIU MATEU Verd Trialer Catalunya
10:42 09:42 053 Josep Anton Sanchez Palou  Groc Clàssic Andorra
10:42 09:42 216 JOSEP BUIXO Verd Pre-75 Catalunya
10:43 09:43 052 Nacho Cumellas conde Groc Clàssic Catalunya
10:43 09:43 215 Robin Luscombe Verd Pre-75 Regne Unit
10:44 09:44 051 JOAN  MARQUES BARO Groc Pre-65 Catalunya
10:44 09:44 214 Juan Verdura Pons Verd Pre-75 Catalunya
10:45 09:45 050 Josep Puig Roure Groc Pre-65 Catalunya
10:45 09:45 213 HUG ALEMANY Verd Pre-75 Catalunya
10:46 09:46 049 Jorge Cavestany de Dalmases Groc Clàssic Catalunya
10:46 09:46 212 MICK GRANT Verd Pre-75 Regne Unit
10:47 09:47 048 Josep Vilaseca Barbadillo Groc Clàssic Catalunya
10:47 09:47 211 SALVADOR FORTIANA PERLASIA Verd Trialer Catalunya
10:48 09:48 047 LLUÍS ARBAT BOU Groc Clàssic Catalunya
10:48 09:48 210 JORDI ROVIRA DOÑATE Verd Pre-75 Catalunya
10:49 09:49 046 JOAN DURAN SAIS Groc Clàssic Catalunya
10:49 09:49 209 Manel Campoy Verd Trialer Catalunya
10:50 09:50 045 Enric Verdaguer Sànchez Groc Clàssic Catalunya
10:50 09:50 208 Jordi Busquets Marés Verd Trialer Catalunya
10:51 09:51 044 JOAN COMAS MASMITJA Groc Clàssic Catalunya
10:51 09:51 207 Juan José Ruiz Torres Verd Trialer Catalunya
10:52 09:52 043 Marcel  Garcia Recasens Groc Clàssic Catalunya
10:52 09:52 206 Javier Aguilar  Guindulain Verd Trialer Catalunya
10:53 09:53 042 Jordi Planas Figueras Groc Clàssic Catalunya
10:53 09:53 205 JORDI ROMERO BONET Verd Trialer Catalunya
10:54 09:54 041 Manel Vazquez Moya Groc Pre-75 Catalunya
10:54 09:54 204 Joan Pere SANTURE Verd Pre-75 Andorra
10:55 09:55 040 Pierre Laugier Groc Pre-75 França
10:55 09:55 203 Sergi Balague Gonzalez Verd Pre-75 Catalunya
10:56 09:56 039 Sergi Alarcón Miñarro Groc Clàssic Catalunya
10:56 09:56 202 Fernando De Sagarra Pladevall Verd Trialer Catalunya
10:57 09:57 038 Joan Cunill Rota Groc Clàssic Catalunya
10:57 09:57 201 Bruno  Vives-Jenny Descamps Verd Trialer Catalunya
10:58 09:58 037 Marcos Valentí­ Mañé Groc Clàssic Catalunya
10:58 09:58 200 Asier Zurbano Berruete Verd Pre-75 Catalunya
10:59 09:59 036 Antoni Guillen Vidal Groc Pre-65 Catalunya
10:59 09:59 288 Miquel Cirera Lamarca Verd Trialer Catalunya
11:00 10:00 035 Carlos Bosch Morro  Groc Clàssic València
11:00 10:00 289 Charles Coutard Verd Trialer França
11:01 10:01 034 Carles Simon Caballero Groc Clàssic Catalunya
11:01 10:01 290 Jaime Puig Sans Verd Trialer Catalunya
11:02 10:02 033 Jordi Miravet Tejedor Groc Clàssic Catalunya
11:02 10:02 291 Albert Esteve Roca Verd Pre-75 Catalunya
11:03 10:03 032 Pol Junque Navez Groc Pre-75 Catalunya
11:03 10:03 292 Manuel Soler Alegre Verd Trialer Catalunya
11:04 10:04 031 DAVID  ROMERO SEGURA Groc Clàssic Catalunya
11:04 10:04 293 Yrjo Versterinen Verd Trialer Finlàndia
11:05 10:05 030 César  Vallvé Cerdá Groc Clàssic Catalunya
11:05 10:05 029 Joaquin Vilallonga Font Groc Clàssic Catalunya
11:06 10:06 412 Ramón Membrives Blau Expert Catalunya
11:06 10:06 028 Maurici  Rognoni Groc Clàssic Catalunya
11:07 10:07 027 Ricard Barrera Viladot Groc Pre-75 Catalunya
11:07 10:07 411 Horacio Sanmartín Blau Expert Madrid
11:08 10:08 026 ALBERT GIL SUBIRATS Groc Clàssic Catalunya
11:08 10:08 025 Ignasi Bultó Sagnier Groc Clàssic Catalunya
11:09 10:09 410 Jaume Subirà Blau Expert Catalunya
11:09 10:09 024 Xavier Cucurella Esteve Groc Clàssic Catalunya
11:10 10:10 023 CLIMENT NOGUERA SOPEÑA Groc Pre-75 Catalunya
11:10 10:10 409 Jaume Bonfill Ramos Blau Expert Catalunya
11:11 10:11 022 Bruno  Cuccuru Groc Pre-75 Itàlia
11:11 10:11 021 Josep Maria Bargalló Arqué Groc Clàssic Catalunya
11:12 10:12 408 Antoni Ramonet Martínez Blau Expert Catalunya
11:12 10:12 020 Ricardo  Santiago Navarro  Groc Clàssic Catalunya
11:13 10:13 019 David Ramírez  García  Groc Clàssic Catalunya
11:13 10:13 407 Xavier Sardañes Reche Blau Expert Catalunya
11:14 10:14 018 Tomàs Garcia Amat Groc Pre-75 Catalunya
11:14 10:14 017 CARLOS ERRANDO SMET Groc Pre-65 Catalunya
11:15 10:15 406 Salvador Vilella Blau Expert Catalunya
11:15 10:15 016 Esteve  Vilalta Balaguer Groc Clàssic Catalunya
11:16 10:16 015 ESTEBAN POCH LOPEZ DE BRIÑAS Groc Pre-65 Catalunya
11:16 10:16 405 René Mabily Blau Expert França
11:17 10:17 014 Jaume  Muntal Vila Groc Clàssic Catalunya
11:17 10:17 013 ENRIC BASTE SOLE Groc Clàssic Catalunya
11:18 10:18 404 JOAN SOLÉ PRATS Blau Expert Catalunya
11:18 10:18 012 MARC BASTE ALUJAS Groc Pre-75 Catalunya
11:19 10:19 011 MANUEL IBORRA SERRANO Groc Clàssic Catalunya
11:19 10:19 403 Jaume Negre Blau Expert Catalunya
11:20 10:20 010 Antonio Termes Herran Groc Clàssic Catalunya
11:20 10:20 009 Antoni Buxadé Herrera Groc Clàssic Catalunya
11:21 10:21 008 Eduard Serrat Llensa Groc Clàssic Catalunya
11:21 10:21 007 Josep Ferrer Fabra Groc Clàssic Catalunya
11:22 10:22 402 Kiaran Hankin Blau Expert Irlanda
11:22 10:22 006 Miquel Roig Groc Clàssic Catalunya
11:23 10:23 005 JORDI MORALES MARCILLAS Groc Clàssic Catalunya
11:23 10:23 401 SERGI CASAS CARROGGIO Blau Expert Catalunya
11:24 10:24 004 Ramon Tasias Borges Groc Clàssic Catalunya
11:24 10:24 003 Daniel Merino Martín Groc Pre-65 Catalunya
11:25 10:25 400 Jaime Mora Andreu Blau Expert Catalunya
11:25 10:25 002 Víctor Martín Bordonau Groc Pre-65 Catalunya
11:26 10:26 001 José Maria Martínez Anaya Groc Pre-65 València
    294 Joan Farrés Galobardes Verd Pre-75 Catalunya
    295 Joan Sanllehy Tortajada Verd Pre-75 Catalunya
    127 Jaume Casino Garrido Groc Clàssic Catalunya

Entitats col·laboradores:

Ajuntaments i entitats que ens ajuden a fer-ho possible.