TRIAL 2D’ALL 2019

Classificació pilots

Classificació final dels pilots inscrits

Preparats, llestos… gaaaaas!

Aquí publicarem la classificació general del Trial 2DALL 2019, i el detall per zones.

Aquí tens el llistat actualitzat dels pilots inscrits:

Horari sortida dissabte

Horari sortida diumege

Dorsal Nom Cognoms Nivell Categoria Procedència
09:30 08:30 289 Jesús Pamplona Santiago Verd Trialer Catalunya
09:30 08:30 117 Carlos Bosch Morro  Groc Clàssic València
09:31 08:31 288 Fredy Bergadà Verd Pre-75 Catalunya
09:31 08:31 116 Pedro Lucía Curt Groc Clàssic València
09:32 08:32 287 José Luis Monreal Herrera Verd Trialer València
09:32 08:32 115 Juan Chardi Royo Groc Clàssic Aragó
09:33 08:33 286 Gerald Bouteiller  Verd Pre-75 França
09:33 08:33 114 Gerard Brusset Groc Pre-75 França
09:34 08:34 285 Pierre Pourquier Verd Pre-75 França
09:34 08:34 113 Jean-Pierre PREGARDIEN Groc Pre-75 França
09:35 08:35 284 Michel Ranc Verd Pre-75 França
09:35 08:35 112 Denis Tschieb Groc Pre-65 França
09:36 08:36 283 Michel Kauffman Verd Pre-75 Catalunya
09:36 08:36 111 Patrick Garcia Groc Pre-65 França
09:37 08:37 282 Xicu Ramón Palau Verd Trialer Catalunya
09:37 08:37 110 Jaume  Codina Torruella Groc Pre-75 Catalunya
09:38 08:38 281 Francesc Ribera Ferry Verd Trialer Catalunya
09:38 08:38 109 Juan Batlle Groc Pre-75 València
09:39 08:39 280 Jaume Ribera Puigdomènech Verd Pre-75 Catalunya
09:39 08:39 108 Jesus Pamplona Sancho Groc Clàssic Catalunya
09:40 08:40 279 Pep Macià Verd Trialer Andorra
09:40 08:40 107 Miquel Pujal Groc Pre-75 Andorra
09:41 08:41 278 Alba Villegas Verd Trialer Andorra
09:41 08:41 106 Ramón Navarro Lage Groc Clàssic Madrid
09:42 08:42 277 Juan Mayor Verd Trialer Madrid
09:42 08:42 105 Francisco Javier Martínez Martínez Groc Clàssic València
09:43 08:43 276 Carlos Varadé Verd Trialer Madrid
09:43 08:43 104 Victor Beltran Navarro Groc Pre-75 València
09:44 08:44 275 Xicu  Ferrer Planells Verd Trialer Illes Balears
09:44 08:44 103 Jordi Llort Groc Clàssic Catalunya
09:45 08:45 274 Emilio Sogorb Verd Trialer València
09:45 08:45 102 Ignacio  Martin murillo Groc Pre-65 Aragó
09:46 08:46 273 Xavier Vallès Rull Verd Trialer Catalunya
09:46 08:46 101 Isidre  Blanch Mompart  Groc Pre-75 Catalunya
09:47 08:47 272 Víctor Ronda Robles Verd Trialer Catalunya
09:47 08:47 100 Jose Ramon  Martinez Tamarit Groc Clàssic València
09:48 08:48 271 Miquel Ramón Viñas Verd Trialer Catalunya
09:48 08:48 099 Vicente Montoro Villagrasa Groc Pre-75 València
09:49 08:49 270 Antoni Tomas Batlle Verd Pre-75 Catalunya
09:49 08:49 098 Chema Cosculluela Salinas Groc Clàssic Aragó
09:50 08:50 269 Juan Domingo Miguel San Felix Verd Trialer València
09:50 08:50 097 Roger Martinez Martinez Groc Pre-75 Catalunya
09:51 08:51 268 Jose Gabriel Dasí­ Rodrigo Verd Pre-75 València
09:51 08:51 094 Mario Saltor Rovira Groc Clàssic Catalunya
09:52 08:52 267 Alberto Selma Folch Verd Trialer València
09:52 08:52 096 JOSE ALONSO-URQUIJO  Groc Pre-75 País Basc
09:53 08:53 266 Jose Carlos Jimenez Palacios Verd Trialer Madrid
09:53 08:53 095 Gonzalo De Abiega Valdivielso Groc Clàssic País Basc
09:54 08:54 265 Alvar Bertran  Cierco Verd Trialer Catalunya
09:54 08:54 093 RAFA ASINS CHILET Groc Pre-65 València
09:55 08:55 264 Jordi Tubau Pujol Verd Trialer Catalunya
09:55 08:55 092 Xavier Cipres Piqueras Groc Clàssic Catalunya
09:56 08:56 263 Miquel Maureso Sánchez Verd Trialer Catalunya
09:56 08:56 091 Roman Serra Ferrer Groc Pre-75 Catalunya
09:57 08:57 262 Jesus Francisco Vivas Izquierdo Verd Pre-75 València
09:57 08:57 090 Esteve Tallaferro Ravetllat Groc Clàssic Catalunya
09:58 08:58 261 Josep M. Capdevila Basegaña Verd Pre-75 Catalunya
09:58 08:58 089 Aleix Valls Puigdomenech Groc Clàssic Catalunya
09:59 08:59 260 Damian Ribas Malagrida Verd Trialer Catalunya
09:59 08:59 088 Carles Cuso Calverons Groc Clàssic Catalunya
10:00 09:00 259 Javier Conde Verd Pre-75 Catalunya
10:00 09:00 087 Joan Cuso Brosa Groc Pre-75 Catalunya
10:01 09:01 258 Eduard Ferrer Colominas Verd Trialer Catalunya
10:01 09:01 086 Angel  Feijoo Soler Groc Clàssic Cantabria
10:02 09:02 257 ALEX CANALS PELLICER Verd Trialer Catalunya
10:02 09:02 085 Pedro Font Canals Groc Clàssic Catalunya
10:03 09:03 256 José Escarihuela Cuenca Verd Pre-75 València
10:03 09:03 084 Dominique PAPILLAULT Groc Pre-75 França
10:04 09:04 255 PEDRO MAS SALA Verd Trialer Illes Balears
10:04 09:04 083 Matias Piza Adrover Groc Clàssic Illes Balears
10:05 09:05 254 Joan  Mir Vives Verd Trialer Illes Balears
10:05 09:05 082 MIGUEL  CARRASCO CORDOBA Groc Clàssic Illes Balears
10:06 09:06 253 Andreu Avellà  Caldentey Verd Trialer Illes Balears
10:06 09:06 081 Tomeu Matas Cendra Groc Clàssic Illes Balears
10:07 09:07 252 Tomàs Piza Adrover Verd Trialer Illes Balears
10:07 09:07 080 Felipe Mateo Gomez Groc Clàssic Illes Balears
10:08 09:08 251 Sebastià Batle Pastor Verd Trialer Illes Balears
10:08 09:08 079 Toni  Rullan Salamanca Groc Pre-75 Illes Balears
10:09 09:09 250 Pere Planas Garcia Verd Pre-75 Catalunya
10:09 09:09 078 José Maria Salvador Barcena Groc Clàssic Catalunya
10:10 09:10 249 Francesc Garcia Pou Verd Pre-75 Catalunya
10:10 09:10 077 Albert Casanovas Groc Clàssic Catalunya
10:11 09:11 248 SERGI FERNANDEZ AUGUSTO Verd Trialer Catalunya
10:11 09:11 076 Antoni Mas Llordes Groc Clàssic Catalunya
10:12 09:12 247 JORDI ROMERO BONET Verd Trialer Catalunya
10:12 09:12 075 JOSEP CABANAS Groc Clàssic Catalunya
10:13 09:13 246 Marc Miravet Gea Verd Trialer Catalunya
10:13 09:13 074 Santi Bellmunt  Groc Clàssic Catalunya
10:14 09:14 245 GARY WHITE Verd Trialer Regne Unit
10:14 09:14 073 David Suriña Baque Groc Clàssic Catalunya
10:15 09:15 244 MARTIN LE VIELLEZ Verd Trialer Regne Unit
10:15 09:15 072 Pep Planas Groc Pre-75 Catalunya
10:16 09:16 243 GARY POWELL Verd Trialer Regne Unit
10:16 09:16 071 JOAN OLLE BUFI Groc Pre-75 Catalunya
10:17 09:17 242 RICHARD BLANDIN Verd Trialer Regne Unit
10:17 09:17 070 Joan  Domènech Juárez  Groc Clàssic Catalunya
10:18 09:18 241 RICHARD MOLLET Verd Trialer Regne Unit
10:18 09:18 069 Antonio Cobo Vicent Groc Clàssic València
10:19 09:19 240 RICKY MORIN Verd Trialer Regne Unit
10:19 09:19 068 Pere Itchart pla Groc Clàssic Catalunya
10:20 09:20 239 GLEN  HAMEL Verd Trialer Regne Unit
10:20 09:20 067 Xavier Puig Camps Groc Clàssic Catalunya
10:21 09:21 238 Rafael Sanromà Pujol Verd Trialer Catalunya
10:21 09:21 066 Eduard Ferrer Egea Groc Clàssic Catalunya
10:22 09:22 237 FERNANDO CABRE  DIEZ Verd Trialer Catalunya
10:22 09:22 065 Ignasi  Pellicé i Vilalta Groc Pre-75 Catalunya
10:23 09:23 236 Joan Pere SANTURE Verd Pre-75 Andorra
10:23 09:23 064 Magi Vilamajo Vidal Groc Pre-75 Catalunya
10:24 09:24 235 DANIEL  VELA PAGES Verd Trialer Catalunya
10:24 09:24 063 Carles Solà Palacio Groc Clàssic Catalunya
10:25 09:25 234 Oscar Tasias Migueles Verd Trialer Catalunya
10:25 09:25 062 Mireia Anglas Ferrer Groc Clàssic Catalunya
10:26 09:26 233 Angel Cañellas Arall Verd Trialer Catalunya
10:26 09:26 061 XAVIER  CASTEY SOLER Groc Pre-65 Catalunya
10:27 09:27 232 KIKU CARBONELL ANGELATS Verd Pre-75 Catalunya
10:27 09:27 060 ISIDRE  CHIA TRILLES  Groc Clàssic Catalunya
10:28 09:28 231 Josep Vidal Pericas Verd Pre-75 Catalunya
10:28 09:28 059 JORDI CASANOVAS IBAÑEZ Groc Clàssic Catalunya
10:29 09:29 230 Eduard Gil Brugalla Verd Trialer Catalunya
10:29 09:29 058 JOAQUIM  CASADEVALL FUSTE Groc Clàssic Catalunya
10:30 09:30 229 XAVIER ANYOLS VIDAL Verd Trialer Catalunya
10:30 09:30 057 Albert Lluch Aleu Groc Clàssic Catalunya
10:31 09:31 228 XAVI RIBOT COROMINAS Verd Pre-75 Catalunya
10:31 09:31 056 Francisco Rafel Miarnau Groc Clàssic Catalunya
10:32 09:32 227 Ricard  Monge Machado  Verd Trialer Catalunya
10:32 09:32 055 Juan Rafel Romàn Groc Clàssic Catalunya
10:33 09:33 226 Roberto Mendibil Arando Verd Trialer País Basc
10:33 09:33 054 Xavier Miravet Tejedor Groc Pre-75 Catalunya
10:34 09:34 225 FERRAN  ESCABIA Verd Pre-75 Catalunya
10:34 09:34 053 Antonio Gallardo Hernández Groc Clàssic Catalunya
10:35 09:35 224 MARIA FELIU ALCAINA Verd Trialer Catalunya
10:35 09:35 052 Antonio Gallardo Torrededia Groc Clàssic Catalunya
10:36 09:36 223 XAVIER FELIU MATEU Verd Trialer Catalunya
10:36 09:36 051 Josep Anton Sanchez Palou  Groc Clàssic Andorra
10:37 09:37 222 JOSEP BUIXO Verd Pre-75 Catalunya
10:37 09:37 050 Nacho Cumellas conde Groc Clàssic Catalunya
10:38 09:38 221 Robin Luscombe Verd Pre-75 Regne Unit
10:38 09:38 049 JOAN DURAN SAIS Groc Clàssic Catalunya
10:39 09:39 220 Juan Verdura Pons Verd Pre-75 Catalunya
10:39 09:39 048 Josep Puig Roure Groc Pre-65 Catalunya
10:40 09:40 219 HUG ALEMANY Verd Pre-75 Catalunya
10:40 09:40 047 Jorge Cavestany de Dalmases Groc Clàssic Catalunya
10:41 09:41 218 MICK GRANT Verd Pre-75 Regne Unit
10:41 09:41 046 Josep Vilaseca Barbadillo Groc Clàssic Catalunya
10:42 09:42 217 SALVADOR FORTIANA PERLASIA Verd Pre-75 Catalunya
10:42 09:42 045 LLUÍS ARBAT BOU Groc Clàssic Catalunya
10:43 09:43 216 Manel Campoy Verd Trialer Catalunya
10:43 09:43 044 Enric Verdaguer Sànchez Groc Clàssic Catalunya
10:44 09:44 215 Jordi Busquets Marés Verd Trialer Catalunya
10:44 09:44 043 JOAN COMAS MASMITJA Groc Clàssic Catalunya
10:45 09:45 214 Juan José Ruiz Torres Verd Trialer Catalunya
10:45 09:45 042 Marcel  Garcia Recasens Groc Clàssic Catalunya
10:46 09:46 213 Javier Aguilar  Guindulain Verd Trialer Catalunya
10:46 09:46 041 Jordi Planas Figueras Groc Clàssic Catalunya
10:47 09:47 210 Joaquin Abad Girbau Verd Trialer Illes Balears
10:47 09:47 040 JOAN  MARQUES BARO Groc Pre-65 Catalunya
10:48 09:48 211 Xavier Miquel Verd Trialer Andorra
10:48 09:48 039 Manel Vazquez Moya Groc Clàssic Catalunya
10:49 09:49 212 JAUME ROVIRALTA MIRET Verd Trialer Catalunya
10:49 09:49 416 Jaume Subirà Blau Expert Catalunya
10:50 09:50 038 Jaume  Muntal Vila Groc Clàssic Catalunya
10:50 09:50 209 JOAQUIM VALLS MARATA Verd Pre-75 Catalunya
10:51 09:51 037 Sergi Balague Gonzalez Groc Pre-75 Catalunya
10:51 09:51 208 Fernando De Sagarra Pladevall Verd Trialer Catalunya
10:52 09:52 036 Sergi Alarcón Miñarro Groc Clàssic Catalunya
10:52 09:52 207 Bruno  Vives-Jenny Descamps Verd Trialer Catalunya
10:53 09:53 035 Joan Cunill Rota Groc Clàssic Catalunya
10:53 09:53 206 Asier Zurbano Berruete Verd Pre-75 Catalunya
10:54 09:54 034 Marcos Valentí­ Mañé Groc Clàssic Catalunya
10:54 09:54 205 Albert Esteve Roca Verd Pre-75 Catalunya
10:55 09:55 033 Antoni Guillen Vidal Groc Pre-65 Catalunya
10:55 09:55 204 Charles Coutard Verd Trialer França
10:56 09:56 032 Carles Simon Caballero Groc Clàssic Catalunya
10:56 09:56 203 Miquel Cirera Lamarca Verd Trialer Catalunya
10:57 09:57 031 Jordi Miravet Tejedor Groc Clàssic Catalunya
10:57 09:57 202 Jaime Puig Sans Verd Trialer Catalunya
10:58 09:58 030 Pol Junque Navez Groc Pre-75 Catalunya
10:58 09:58 201 Manuel Soler Alegre Verd Trialer Catalunya
10:59 09:59 029 César  Vallvé Cerdá Groc Clàssic Catalunya
10:59 09:59 200 Yrjo Versterinen Verd Trialer Finlàndia
11:00 10:00 028 Carles Saludes Solà Groc Pre-65 Catalunya
11:00 10:00 415 Joan Rovira Grau Blau Expert Catalunya
11:01 10:01 027 Antonio Termes Herran Groc Clàssic Catalunya
11:01 10:01 414 Àlex Sànchez Martínez Blau Expert Catalunya
11:02 10:02 026 CLIMENT NOGUERA SOPEÑA Groc Pre-75 Catalunya
11:02 10:02 413 Ramón Membrives Blau Expert Catalunya
11:03 10:03 025 Ricard Barrera Viladot Groc Pre-75 Catalunya
11:03 10:03 412 Horacio Sanmartín Blau Expert Madrid
11:04 10:04 024 ALBERT GIL SUBIRATS Groc Clàssic Catalunya
11:04 10:04 023 Ignasi Bultó Sagnier Groc Clàssic Catalunya
11:05 10:05 411 JORDI ROVIRA DOÑATE Blau Expert Catalunya
11:05 10:05 022 Xavier Cucurella Esteve Groc Clàssic Catalunya
11:06 10:06 021 Maurici  Rognoni Groc Clàssic Catalunya
11:06 10:06 410 Jaume Bonfill Ramos Blau Expert Catalunya
11:07 10:07 020 Josep Maria Bargalló Arqué Groc Clàssic Catalunya
11:07 10:07 409 Antoni Ramonet Martínez Blau Expert Catalunya
11:08 10:08 019 Ricardo  Santiago Navarro  Groc Clàssic Catalunya
11:08 10:08 018 David Ramírez  García  Groc Clàssic Catalunya
11:09 10:09 408 Xavier Sardañes Reche Blau Expert Catalunya
11:09 10:09 017 Tomàs Garcia Amat Groc Pre-75 Catalunya
11:10 10:10 016 CARLOS ERRANDO SMET Groc Pre-65 Catalunya
11:10 10:10 407 Salvador Vilella Blau Expert Catalunya
11:11 10:11 014 Esteve  Vilalta Balaguer Groc Clàssic Catalunya
11:11 10:11 015 ESTEBAN POCH LOPEZ DE BRIÑAS Groc Pre-65 Catalunya
11:12 10:12 406 René Mabily Blau Expert França
11:12 10:12 013 Pierre Laugier Groc Pre-75 França
11:13 10:13 012 ENRIC BASTE SOLE Groc Clàssic Catalunya
11:13 10:13 405 JOAN SOLÉ PRATS Blau Expert Catalunya
11:14 10:14 011 MARC BASTE ALUJAS Groc Pre-75 Catalunya
11:14 10:14 404 Rudi Subirà Gómez Blau Expert Catalunya
11:15 10:15 010 MANUEL IBORRA SERRANO Groc Clàssic Catalunya
11:15 10:15 009 Antoni Buxadé Herrera Groc Clàssic Catalunya
11:16 10:16 403 Francesc De Sagarra Martínez Blau Expert Catalunya
11:16 10:16 008 Eduard Serrat Llensa Groc Clàssic Catalunya
11:17 10:17 007 Josep Ferrer Fabra Groc Clàssic Catalunya
11:17 10:17 402 Kiaran Hankin Blau Expert Irlanda
11:18 10:18 006 Miquel Roig Groc Clàssic Catalunya
11:18 10:18 005 JORDI MORALES MARCILLAS Groc Clàssic Catalunya
11:19 10:19 401 SERGI CASAS CARROGGIO Blau Expert Catalunya
11:19 10:19 004 Ramon Tasias Borges Groc Clàssic Catalunya
11:20 10:20 003 Daniel Merino Martín Groc Pre-65 Catalunya
11:20 10:20 400 Jaime Mora Andreu Blau Expert Catalunya
11:21 10:21 002 Víctor Martín Bordonau Groc Pre-65 Catalunya
11:21 10:21 001 José Maria Martínez Anaya Groc Pre-65 València
    290 Joan Farrés Galobardes Verd Pre-75 Catalunya
    291 Joan Sanllehy Tortajada Verd Pre-75 Catalunya
    118 Jaume Casino Garrido Groc Clàssic Catalunya

Entitats col·laboradores:

Ajuntaments i entitats que ens ajuden a fer-ho possible.